Rekrutacje

Wspieramy naszych Klientów

Nasz największy atut to najlepsi rekruterzy, wyspecjalizowani w określonych branżach.

Działania prowadzimy z wysokim zaangażowaniem, wciąż udoskonalając proces kwalifikacji kandydatów,  po to, aby zapewniać zleceniodawcom rozwiązania odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Rozumiemy, że budowanie zaufania to proces, dlatego dbamy o przyjazne i pełne szacunku relacje z kandydatami oraz klientami.

Zależy nam na tworzeniu jak najdokładniejszego dopasowania w duecie pracownik – pracodawca. Z tego powodu wdrażamy zestawy narzędzi, które umożliwiają rzetelne wyselekcjonowanie oraz zweryfikowanie doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Od samego początku koncentrujemy się na wnikliwym rozpoznaniu potrzeb oraz oczekiwań obu stron. 

Nasi konsultanci regularnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, dzięki licznym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym. Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom najlepszych zespołów rekrutacyjnych na rynku. Ich doświadczenie daje pewność, że rekomendowany przez nas kandydat został dopasowany do konkretnego stanowiska w sposób przemyślany i ma szansę na długofalową współpracę. 

Co wyróżnia rekrutację w ENPIRE HR?

  • wąsko wyspecjalizowani rekruterzy
  • profesjonalne i indywidualne przygotowanie każdego projektu
  • wiedza na temat rynku oraz aktualnych trendów
  • rozwiązania stworzone dla klienta
  • szeroka baza kandydatów
  • realizacja poprzedzona pogłębionym wywiadem.


Copyright 2021 ENPIRE. Polityka prywatności & Cookies
ENPIRE Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (85-880), ul. Toruńskiej 151, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000544070, NIP: 9532647965, REGON: 360802746. Kapitał zakładowy: 100 000 zł.