Specjalista ds. kluczowych klientów – ENPIRE HR

ENPIRE HR

ENPIREHR

Warszawa
Dodano 2 tygodnie temu

Poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. kluczowych klientów.

  • pracowałeś/aś na podobnym stanowisku w agencji rekrutacyjnej  lub firmie outsourcingowej,
  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży oraz realizacji usług HR,
  • pracowałeś z kluczowymi klientami na różnym szczeblu,
  • posiadasz ekspercką wiedzę w danym segmencie rynku,
  • prowadzisz spotkania oraz pogłębione wywiady z klientami,
  • budujesz długofalowe relacje z klientami,
  • cechuje cię samodzielność i nastawienie na przełamywanie barier oraz osiąganie najlepszych wyników,
  • posługujesz się swobodnie językiem angielskim lub innym językiem obcym,
  • dodatkowo masz doświadczenie lub doskonale rozumiesz na czym polega  poszukiwanie kandydatów metodami bezpośrednimi – direct/executive search, headhunting, networking.

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji biznesowych,
  • sprzedaż produktów i realizacja zadań sprzedażowych w ramach przyjętych planów,
  • stałe monitorowanie potrzeb klientów oraz dostarczanie im odpowiednich rozwiązań,
  • uczestnictwo w targach oraz wydarzeniach branżowych,
  • realizacja celów związanych z rozwojem współpracy,
  • prowadzenie spotkań oraz negocjacji z klientami, partnerami i inwestorami,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • kontakt i identyfikacja potrzeb klientów z zakresu profesjonalnego doradztwa oraz eksperckie wsparcie w zakresie rekrutacji,
  • ciągłe pogłębianie eksperckiej wiedzy o rynku i odpowiedzialności za dany segment,
  • realizacja wielokanałowej strategii przyciągania i pozyskiwania klientów,
  • udział w akcjach employer brandingowych,

Będziesz pracował dla firmy, w której tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na twoje pomysły. Zależy nam, abyś osiągał sukcesy razem z nami.

Informacje

KategoriaHuman Resources

Aplikacja spontaniczna

//enpirehr.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-hr-bialemale.png

Pomagamy pracodawcom znaleźć najlepszych pracowników, a pracownikom ich pracę marzeń.

KONTAKT