Grupa ENPIRE – ENPIRE HR
  • GRUPA ENPIRE

ENPIRE powstało w 2011 roku w Bydgoszczy, założone przez przedsiębiorcę Łukasza Wojciechowskiego. Pierwsza firma - ENPIRE Transport została stworzona z myślą o wsparciu partnerów biznesowych w obszarze TSL i specjalizuje się w szeroko pojętej ofercie usług spedycyjnych. Na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła skrzydła i zdobyła wiele prestiżowych wyróżnień. Jednym z największych sukcesów było miejsce w rankingu Financial Times: FT1000. Wynika z niego, że ENPIRE Transport to najszybciej rozwijająca się firma w Europie, w sektorze spedycji i transportu międzynarodowego towarów. Sukces ten zawdzięczamy sprawnemu zarządzaniu oraz inwestowaniu w wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Kolejnym krokiem na drodze budowania Grupy ENPIRE było powstanie ENPIRE HR – wyspecjalizowanej agencji doradztwa personalnego i wejście w nowy sektor rynku.

ENPIRE posiada oddziały w Bydgoszczy, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Białymstoku. Dziś zatrudnia blisko 200 osób. Kluczem do sukcesu naszego przedsiębiorstwa są pasja i zaangażowanie pracowników.

Na przestrzeni ostatnich lat zdobyliśmy też wiele prestiżowych wyróżnień. ENPIRE jest m .in. od lat nagradzane Gazelami Biznesu. W ostatnim plebiscycie zajęło 1. miejsce jako najszybciej rosnąca firma w województwie kujawsko-pomorskim i jednocześnie 2. miejsce we wspomnianym rankingu ogólnopolskim (jako najlepsza firma z branży TSL).

KONTAKT

//enpirehr.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-hr-bialemale.png

Pomagamy pracodawcom znaleźć najlepszych pracowników, a pracownikom ich pracę marzeń.

klauzula

Administratorem danych jest
ENPIRE SP. z o.o.,
ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny
dostępny jest na:

enpirehr.pl/klauzula-informacyjna