ENPIRE – ENPIRE HR

ENPIRE powstało w 2011 roku w Bydgoszczy, założone przez biznesmena i przedsiębiorcę Łukasza Wojciechowskiego. Wspiera partnerów biznesowych w obszarze TSL, z wyróżnieniem szeroko pojętej oferty usług spedycyjnych. Na przestrzeni ostatnich lat firma rozwinęła skrzydła i zdobyła wiele prestiżowych wyróżnień. Jednym z największych sukcesów było miejsce w rankingu Europe’s Fastest Growing Companies magazynu Financial Times. Wynika z niego, że ENPIRE to najszybciej rozwijająca się firma w Europie, zajmującą się spedycją i transportem międzynarodowym towarów. Wszystko to dzięki właściwemu zarządzaniu oraz inwestowaniu w wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą.

ENPIRE posiada oddziały w Bydgoszczy, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Białymstoku. Dziś zatrudnia blisko 200 osób. Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa są pasja i zaangażowanie pracowników. W swoich działaniach stawiają na budowanie partnerskich relacji z klientami i współpracownikami oraz dążenie do osiągania wyników.

Na przestrzeni ostatnich lat firma zdobyła też wiele prestiżowych wyróżnień. ENPIRE jest od lat nagradzane „Gazelami Biznesu”. W ostatnim plebiscycie zajęło 1. miejsce jako najszybciej rosnąca firma w województwie kujawsko-pomorskim i jednocześnie 2. miejsce we wspomnianym rankingu ogólnopolskim (jako najlepsza firma z branży TSL).

Firma została również uhonorowana tytułem „Gepard Biznesu 2018”, który jest przyznawany przedsiębiorstwom o szczególnej dynamice wzrostu wartości rynkowej. Rok wcześniej przedsiębiorstwo Łukasza Wojciechowskiego zdobyło „Złoty Certyfikat Rzetelności”, nadawany w programie „Rzetelna Firma”. ENPIRE otrzymało go wtedy po raz piąty z rzędu, w związku z czym dodatkowo nagrodzono je za to specjalnym „Diamentowym Wyróżnieniem”. Ma też na swoim koncie tytuł „Światowa Firma Worldwide Company”,„Przyjazna Rekrutacja” i „Złoty Płatnik”.

ENPIRE HR
Jesteśmy nowoczesną agencją pracy ze 100% polskim kapitałem. Realizujemy usługi rekrutacji, outsourcingu oraz employer brandingu. Wyspecjalizowaliśmy się w pozyskiwaniu kandydatów oraz stanowisk średniego i wyższego szczebla o charakterze eksperckim.
Pracują dla nas najlepsi z branży.

KONTAKT

//enpirehr.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-hr-bialemale.png

Pomagamy pracodawcom znaleźć najlepszych pracowników, a pracownikom ich pracę marzeń.

klauzula

Administratorem danych jest
ENPIRE SP. z o.o.,
ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny
dostępny jest na:

enpirehr.pl/klauzula-informacyjna