ENPIRE HR – ENPIRE HR

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego ze 100% polskim kapitałem. Wchodzimy w skład Grupy ENPIRE. Realizujemy usługi rekrutacji oraz employer brandingu. Wyspecjalizowaliśmy się w pozyskiwaniu kandydatów oraz stanowisk średniego i wyższego szczebla o charakterze eksperckim.

Pracują dla nas najlepsi konsultanci z branży.

Stawiamy na budowanie eksperckich zespołów. Ich skład tworzą wyspecjalizowani rekruterzy,  znający wymagania rynku oraz potrzeby swoich klientów. Dzięki aktualizowanej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, fachowo dobierają najlepszych kandydatów, aby później z dużą skrupulatnością weryfikować ich umiejętności i kwalifikacje. Klientom rekomendujemy wyłącznie tych, którzy pasują do określonego wcześnie wzoru kompetencji, profilu stanowiska oraz kultury organizacyjnej ich firmy. Zawężenie specjalizacji naszych konsultantów implikuje doskonale rozwiniętą sieć kontaktów - stworzoną w wyniku wcześniej zbudowanych i pielęgnowanych relacji.

Co możemy ci zaoferować?

Dotrzymywanie obietnic.

Indywidualne podejście i dedykowane rozwiązania stworzone z myślą o tobie.

Ekspercki team złożony z pasjonatów, którzy wciąż poszerzają swoją wiedzę.

Doświadczenie, które pomoże ci rozwiązać problemy, a także wskaże ich źródło.

Rozbudowaną bazę kontaktów w wielu branżach.

Najwyższą dyskrecję - z nami możesz czuć się po prostu bezpiecznie.

Sprawną komunikację, informacje zwrotne i rzetelne raporty.

Przyjazną atmosferę oraz długofalowe relacje, które sprawiają, że ludzie chcą z nami współpracować.

Gotowość do reprezentowania twoich interesów na każdym polu.

Nagrody i wyróżnienia

W ostatnich latach marka ENPIRE zdobyła szereg nagród:

Miejsce w prestiżowym rankingu organizowanym przez Financial Times. Na tej liście znalazło się do tej pory zaledwie kilka polskich brandów. Klasyfikacja do FT1000, jest jednym z największych wyróżnień biznesowych w Europie. Z aktualnego zestawienia wynika m. in., że ENPIRE Transport, starsza siostra ENPIRE HR, jest najszybciej rozwijającą się firmą w Europie, zajmującą się spedycją i transportem międzynarodowym towarów.

 

Jedna z najważniejszych nagród biznesowych w kraju. Stworzona dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw, które zostają wyłonione na podstawie pogłębionych analiz i zestawione w specjalnym  rankingu przeprowadzanego przez magazyn Puls Biznesu. 

 

Wyróżnienie za strategię oraz dynamikę wzrostu naszej firmy. Gepardy Biznesu trafiają tylko do przedsiębiorstw o wysokiej odwadze rozwojowej.

 

 

Nagroda za wysoką wartość eksportu prowadzonego do wielu krajów. Przyznaje ją Instytut Europejskiego Biznesu w VI edycji Konkursu Światowa Firma 2018.

 

Przyjazna Rekrutacja 2017

To certyfikat potwierdzający nasze przystąpienie do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, promującej dobre praktyki w rekrutacji oraz tworzącej standardy w tym zakresie.

Złoty Płatnik 2017

Nasza wiarygodność potwierdzona przez Euler Hermes. Tylko 6% firm na rynku polskim spełnia warunki programu Złoty Płatnik. Certyfikatem posługują się firmy, które w roku 2017 wyróżniały się najwyższymi standardami płatniczymi.

Złoty Certyfikat Rzetelności 2017 

W 2017 roku przyznano nam Diamentowe Wyróżnienie. Certyfikat Rzetelności to wyróżnienie potwierdzające uczciwość przedsiębiorcy oraz brak nieuregulowanych zobowiązań.

//enpirehr.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-hr-bialemale.png

Pomagamy pracodawcom znaleźć najlepszych pracowników, a pracownikom ich pracę marzeń.

KONTAKT