ENPIRE HR – ENPIRE HR

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego ze 100% polskim kapitałem. Wchodzimy w skład Grupy ENPIRE. Realizujemy usługi rekrutacji oraz employer brandingu. Wyspecjalizowaliśmy się w pozyskiwaniu kandydatów oraz stanowisk średniego i wyższego szczebla o charakterze eksperckim.

Pracują dla nas najlepsi konsultanci z branży.

Stawiamy na budowanie eksperckich zespołów. Ich skład tworzą wyspecjalizowani rekruterzy,  znający wymagania rynku oraz potrzeby swoich klientów. Dzięki aktualizowanej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, fachowo dobierają najlepszych kandydatów, aby później z dużą skrupulatnością weryfikować ich umiejętności i kwalifikacje. Klientom rekomendujemy wyłącznie tych, którzy pasują do określonego wcześnie wzoru kompetencji, profilu stanowiska oraz kultury organizacyjnej ich firmy. Zawężenie specjalizacji naszych konsultantów implikuje doskonale rozwiniętą sieć kontaktów - stworzoną w wyniku wcześniej zbudowanych i pielęgnowanych relacji.

Co możemy ci zaoferować?

Dotrzymywanie obietnic.

Indywidualne podejście i dedykowane rozwiązania stworzone z myślą o tobie.

Ekspercki team złożony z pasjonatów, którzy wciąż poszerzają swoją wiedzę.

Doświadczenie, które pomoże ci rozwiązać problemy, a także wskaże ich źródło.

Rozbudowaną bazę kontaktów w wielu branżach.

Najwyższą dyskrecję - z nami możesz czuć się po prostu bezpiecznie.

Sprawną komunikację, informacje zwrotne i rzetelne raporty.

Przyjazną atmosferę oraz długofalowe relacje, które sprawiają, że ludzie chcą z nami współpracować.

Gotowość do reprezentowania twoich interesów na każdym polu.

Nagrody i wyróżnienia

W ostatnich latach marka ENPIRE zdobyła szereg nagród:

FT1000

Miejsce w prestiżowym rankingu organizowanym przez Financial Times. Na tej liście znalazło się do tej pory zaledwie kilka polskich brandów. Klasyfikacja do FT1000, jest jednym z największych wyróżnień biznesowych w Europie. Z aktualnego zestawienia wynika m. in., że ENPIRE Transport, starsza siostra ENPIRE HR, jest najszybciej rozwijającą się firmą w Europie, zajmującą się spedycją i transportem międzynarodowym towarów.

Gazele Biznesu

Jedna z najważniejszych nagród biznesowych w kraju. Stworzona dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw, które zostają wyłonione na podstawie pogłębionych analiz i zestawione w specjalnym rankingu przeprowadzanego przez magazyn Puls Biznesu.

Gepardy Biznesu

Wyróżnienie za strategię oraz dynamikę wzrostu naszej firmy. Gepardy Biznesu trafiają tylko do przedsiębiorstw o wysokiej odwadze rozwojowej.

Światowa Firma

Nagroda za wysoką wartość eksportu prowadzonego do wielu krajów. Przyznaje ją Instytut Europejskiego Biznesu w VI edycji Konkursu Światowa Firma.

Przyjazna Rekrutacja

To certyfikat potwierdzający nasze przystąpienie do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, promującej dobre praktyki w rekrutacji oraz tworzącej standardy w tym zakresie.

Złoty Płatnik

Nasza wiarygodność potwierdzona przez Euler Hermes. Tylko 6% firm na rynku polskim spełnia warunki programu Złoty Płatnik. Certyfikatem posługują się firmy, które wyróżniały się najwyższymi standardami płatniczymi.

Złoty Certyfikat Rzetelności

Przyznano nam Diamentowe Wyróżnienie. Certyfikat Rzetelności to wyróżnienie potwierdzające uczciwość przedsiębiorcy oraz brak nieuregulowanych zobowiązań.

KONTAKT

//enpirehr.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-hr-bialemale.png

Pomagamy pracodawcom znaleźć najlepszych pracowników, a pracownikom ich pracę marzeń.

klauzula

Administratorem danych jest
ENPIRE SP. z o.o.,
ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny
dostępny jest na:

enpirehr.pl/klauzula-informacyjna