Nasz zespół

Pomagamy pracodawcom znaleźć najlepszych pracowników, a pracownikom ich pracę marzeń.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze rekrutacje kończyły się opcją win-win. Sytuacja kiedy obie strony procesu rekrutacyjnego są w pełni zadowolone gwarantuje ich wspólny rozwój i stabilną przyszłość.

Poznaj nasz zespół

Monika Nowak

Doświadczony specjalista HR, od 5 lat wspólpracuje z ENPIRE, będąc częścią sukcesu grupy. Absolwentka Psychologii w zarządzaniu na Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy. Posiada szerokie doświadczenie w rekrutacji pracowników na stanowiska niskiego, średniego i wyższego szczebla w obszarach m.in. Finansów, Sprzedaży, TSL, Administracji. Specjalizuje się w realizacji wielokanałowej strategii przyciągania i pozyskiwania kandydatów oraz działaniach Employer Brandingowych.

Agnieszka Lepsik

Psycholog, trener umiejętności społecznych oraz specjalista ds. rekrutacji z doświadczeniem w pozyskiwaniu kandydatów na stanowiska specjalistyczne, menadżerskie oraz juniorskie. Koordynowała procesy rekrutacyjne zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i klientów korporacyjnych, współpracując z menadżerami z  kilkunastu krajów. Absolwentka Psychologii Społecznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz trenerskich studiów specjalistycznych w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Posiada doświadczenie w tworzeniu narzędzi HR oraz optymalizacji procesów rekrutacyjnych. Interesuje się praktycznym wykorzystaniem wiedzy z zakresu psychologii dla potrzeb biznesu.

Masz pytania??

Jesteśmy po to, aby rozwiązać Twoje problemy. Zadzwoń: +48 535 153 853
Skontaktuj się z nami!